Vybrat si ideální autokaravan, sbalit rodinu nebo přátele a vyrazit vstříc zasloužené dovolené a dobrodružnému cestování. Láká vás tato představa? Tak neváhejte ani minutu a mrkněte se na náš ceník a rezervaci obytných aut.

Chcete raději vyrazit ve svém? I v tomto případě jste tady správně - v našem bazaru si i vy vyberete zcela nový či použitý autokaravan pro bezstarostnou jízdu, ať už je to kamkoliv.

Jen vozy se známou historií - autokaravany.eu

Jen vozy se známou historií

Osvědčený italský výrobce XGO - autokaravany.eu

Osvědčený italský výrobce XGO
a ELNAGH

Testovací jízda i doklady o servisu vozů - autokaravany.eu

Testovací jízda i doklady o servisu vozů

Kupte si obytné auto, se kterým projedete celý svět

Půjčování obytných vozů se věnujeme už řadu let a vždy našim zákazníkům nabízíme pouze kvalitní auta. Každý rok nás proto čeká obnova vozového parku a výprodej starých vozů. A tak máme vždy v našem bazaru v Hluku u Uherského Hradiště k dispozici několik ojetých obytňáků - ty jsou ideální volbou pro každého, kdo touží po svém prvním autokaravanu, ale nechce investovat do zcela nového vozu.

Nabízíme i zcela nové autokaravany z Německa

Proč si koupit svůj nový obytňák zrovna u nás? Protože v něm nechybí:

  • kompletní kempingové vybavení včetně příslušenství (židle, stůl, nádobí),
  • bohatá výbava kuchyně - lednička, mrazák a sporák (na plyn i elektřinu),
  • pohodlné chemické WC,
  • sprchový kout.

Samozřejmou součástí našich vozů je pak klimatizace, dostatečně prostorná alkovna, televize se satelitem a spousta dalšího vybavení.

Svoboda cestování - vyberte si, kdy a kde zastavíte

Možnost zastavit si s obytňákem kdykoliv a kdekoliv, především mimo plánovanou trasu, je přesně to, co na cestování autokaravany většina lidí tak miluje. Díky dostatku prostoru uvnitř karavanu nejste nijak limitováni a můžete zastavit opravdu kdekoliv. V našich vozech se totiž pohodlně vyspí až 7 lidí a vy tak nemusíte složitě hledat ubytování - a navíc za něj platit.

Chcete si ještě dnes levně koupit svůj nový autokaravan? Napište nám nebo zavolejte a přijeďte si vybrat ten svůj - máte to k nám necelou hodinku jízdy ze Zlína i z Hodonína.

Chcete si nejdříve obytný automobil jen půjčit? Přejděte na rezervaci obytňáku a vyberte si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Nově zrekonstruovaná diskotéka v Uherském Hradišti DANCE BAR HVĚZDA - www.dancebarhvezda.cz