Zde najdete důležité informace ohledně nabízených vozidel a pronájmu.

Informace o vozidlech

Pronajímaná vozidla jsou nová, byla zakoupena v roce 2021 a 2022.

Mají ve výbavě ledničku s mrazákem ( provoz na plyn i na el.), 3 plotýnkový sporák, chemickou toaletu, sprchový kout.

Dále teplou vodu, plynové nezávislé topení, velký zavazadlový prostor, držák na 3 jízdní kola, velká garáž.

U nás neplatíte nic navíc...

Neplatíte u nás nic navíc, tzn., že v ceně nájemného je započítáno:

  • Ujeté kilometry
  • CZ dálniční známka
  • 2x plynová láhev
  • Chemie do WC
  • Asistenční služba
  • Pojištění pro celou Evropu
  • Zapůjčení přenosné navigace
  • Zapůjčení kempingového nábytku (6 křesel, stůl, sušák prádla)
  • Zapůjčení základního vybavení kuchyně (taliřky, hrnce, příbory, pánvice aj.)

Rezervace a pronájem

Cena pronájmu je dle ceníku na den.

Pro závaznou rezervaci je nutno zaslat 30% zálohu z celkového nájemného na základě námi zaslané faktury.

Při přebírání vozidla je nutno mít bankovním převodem již zbývající částku doplacenou nebo zaplatit hotově při převzetí vozu.

Nájemce v ten den také skládá vratnou na pokrytí možných škod jím způsobených, u XGO 25.000,- Kč, u McLouis je to 30.000,- Kč.

Asistence a pojištění

K řízení našeho vozidla stačí řidičské oprávnění skupiny B. Vozy jsou plnohodnotně havarijně pojištěny (oficiálně jako autopůjčovna) se spoluúčastí nájemce ve výši 10 % škody.

Při přebírání vozidla je nutno mít bankovním převodem již zbývající částku doplacenou nebo zaplatit hotově při převzetí vozu.

V případě nepříjemné události je možnost využít bezplatných služeb autoasistence.

Vydejte se na dovolenou s našimi vozy!

Pokud máte vážný zájem, kontaktujte nás prosím, nebo využijte našeho rezervačního formuláře.

Zašleme Vám zálohovou fakturu a vozidlo budeme ihned rezervovat pro Vás.

Všeobecné podmínky

Je potřeba splnit tyto podmínky:

Minimální věk 21 let, řidičský průkaz skupiny B a dva roky řidičské praxe, předložení platného řidičského průkazu, občanského průkazu nebo cestovního pasu. Nájemcem je fyzická osoba, u firem je smluvně vždy vázán řidič jako osoba fyzická. Vůz smí nájemce řídit pouze sám, nebo spolucestující uvedeny v nájemní smlouvě, použije-li k řízení někoho jiného, odpovídá za způsobené škody nájemce.

Převzetí a vracení vozidla

Vůz se přebírá ve stavu čistém, stejně tak se i vrací. Nádrž pohonných hmot nájemce vrací ve stejném stavu jako při převzetí. Plyn a vodu nájemce před vracením nedoplňuje. Odpadní nádrž z WC je nájemce povinen před vracením vozu vyprázdnit, v opačném případě účtujeme 2.000 Kč za vyprázdnění. Nájemce nesmí na pronajímatele spěchat při školení (při převzetí vozu) či při kontrole u vracení vozu (převzetí = cca 30–40 min., vracení 15 min.). Vůz je vybaven lékárničkou a hasicím přístrojem, v případě použití je nájemce následně povinen zakoupit novou lékárničku či hasicí přístroj.

Platební podmínky

Po rezervaci obdrží nájemce zálohovou fakturu. Aby rezervace byla platná, požadujeme po nájemci zaplacení 30 % zálohy z celkového nájemného dle platného ceníku jako blokaci termínu. Doplatek celkového nájemného musí být uhrazen nejpozději do 30 dnů před převzetím vozu na základě pronajímatelem vystavené a zaslané faktury nájemci. Nájemce v den převzetí také skládá vratnou zálohu 25.000 Kč na pokrytí možných škod jím způsobených. Výše nájemného se sjednává dle ceníku.

Sankce

Nájemce prohlašuje a podpisem smlouvy potvrzuje, že má platné řidičské oprávnění skupiny B, je mu 21 a více let, jeho řidičský průkaz je již nejméně dva roky platný. Při neuklizeném interiéru účtujeme poplatek 1.500 Kč. Při extrémním znečištění, a to i u exteriéru vozu (olej, bláto, barva, asfalt, moč, alkohol, písek, lepidlo atd.) účtujeme pokutu 5.000 Kč.

Storno poplatky

Při stornování 30 dní před termínem zapůjčení platí nájemce storno poplatek ve výši 100 % ze zálohy, 60-31 dní před termínem zapůjčení 80 % ze zálohy, Při předčasném ukončení pronájmu se nájemné nevrací.

Havárie a poruchy

Nájemce je povinen ihned ohlásit jakoukoliv škodu na voze telefonicky přímo pronajímateli. Při každé nehodě či neoprávněném vniknutí je nájemce povinen volat policii a požadovat od ní potvrzení o zápisu události. V případě nehody je vždy nutné získat identifikační údaje druhého poškozeného. Všechny naše vozy jsou vybaveny kartou asistenční služby ÚAMK, nájemce telefonicky zavolá na tuto službu a vyčká jejich pokynů.

Nově zrekonstruovaná diskotéka v Uherském Hradišti DANCE BAR HVĚZDA - www.dancebarhvezda.cz