Vyrazte na dobrodružnou jízdu Českem nebo kteroukoliv zemí v Evropě! S našimi obytnými vozy se z obyčejné dovolené stane nezapomenutelná jízda, kterou si všichni užijete. Vyberte si svůj autokaravan a najděte volný termín - rezervace obytného vozu je během chvilky hotová!

Žádné dodatečné poplatky za ujeté kilometry - autokaravany.eu

Žádné dodatečné poplatky
za ujeté kilometry

Nové autokaravany 2021 - autokaravany.eu

Nové autokaravany
2021

Kvalitně vybavené vozy s příslušenstvím - autokaravany.eu

Kvalitně vybavené vozy
s příslušenstvím

(A) XGO Dynamic 35, Fiat Ducato 35, 2,3 l, 140 Ps

6 míst na sezení a 6 na jízdu Alkovna, Výkon 140 Ps, Markýza 4x3 metry Klimatizace motorového prostoru, TV 16", satelit, DVD,…

(B) XGO Dynamic 35, Fiat Ducato 35, 2,3 l, 140 Ps

6 míst na sezení a 6 na jízdu Alkovna, Výkon 140 Ps, Markýza 4x3 metry Klimatizace motorového prostoru, TV 16", satelit, DVD,…

Naskočte do obytňáku a vzhůru na dovolenou

V naší půjčovně obytných aut pro vás máme pouze kvalitní autokaravany XGO renomovaného italského výrobce. Umístěné jsou na podvozku Fiat, se kterými je jízda na jakoukoliv vzdálenost prostě pohádka. My pro vás připravíme nadstandardně vybavený automobil včetně jeho kompletního servisu a na vás je jediné: naplánovat si svoji dovolenou snů.

Co myslíme tím, že jsou naše obytné vozy plně vybavené? Například to, že v nich najdete:

  • kompletní kempingové vybavení (židle, stůl, nádobí),
  • ledničku,
  • mrazák a sporák (na plyn i elektřinu),
  • chemické WC,
  • sprchový kout,
  • televizi a satelit.

Navíc nechybí ani praktická markýza o velikosti 4x3 metry, pod kterou se pohodlně vejdete s celou rodinou i přáteli!

Užijte si bezstarostnou jízdu s luxusními obytnými vozy

Jedna z TOP výhod cestování v obytných automobilech je jednoznačně fakt, že máte stále všechno po ruce. Když náhodou zabloudíte, můžete kdekoliv zastavit, pohodlně se vyspat přímo v autě a nabrat síly na další den. Díky alkovně (nástavbě), která nechybí na žádném z našich obytných aut, se do vozu vejdete s celou rodinou.

U nás nekupujete zajíce v pytli, ale vždy víte, kolik přesně zaplatíte. K pronájmu neúčtujeme žádné dodatečné poplatky za ujeté kilometry - vždy platíte pouze tu cenu, která je uvedena v ceníku!

Kromě pronájmu obytných vozů u nás můžete využít i prodej použitých obytných aut. Přijeďte se podívat na náš vozový park do Hluku u Uherského Hradiště (45 minut jízdy ze Zlína i Hodonína) a vyberte si svůj nový autokaravan!

Nově zrekonstruovaná diskotéka v Uherském Hradišti DANCE BAR HVĚZDA - www.dancebarhvezda.cz